1 / 9
SEAT IBIZA 1.4 BEN 2008
1 €
29.06.2022 08:59

Гевгелија / Гевгелија

Seat Ibiza 1.4 Ben .voziloto se prodava na djelovi.motor 1.4benzin so 90.000k so garancija samo na deloviii motor topp.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

BANDAZI OPEL CORSA D SO GUMI I BER

4000 €

POLOVNI DELOVI ZA PASAT I GOLF 4

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам