1 / 8
LADA 1200 (VAZ 2101) 1975год
1.450 €
2.100 €
24.05.2022 04:10

Тетово / Тетово

Марка:

Lada

Модел:

1200

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Регистрирана до 12/2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Semi
Потврден огласувач
075322223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам