1 / 1
Se prodava Poluprikolka Krone
2.900 €
Денес 08:30

Кавадарци / Кавадарци

Godina 1997
3 strani roletna
Zdrav krov
Zdrav patos
Gurtni novi
Jastuci zdravi ne dise nikade

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070394396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам