1 / 1
SE BARA MAJSTOR/RABOTNIK
50.000 МКД
30.05.2022 09:14

Бутел / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Firmata ONIKS koja se bavi so obrabotka i montaza na priroden kamen (mermer i granit), i postoi 40 god. ima potreba od vraboteni. Prednost imaat lica so poznavanje na dejnosta, vozacka dozvola C kategorija, iskustvo vo gradeznistvo, mladi, seriozni i ambiciozni lica i pred se fizicki spremni.
kontakt
02 26 180 96
Toni 075 443 669
Ivan 075 443 668

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
075443669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам