1 / 6
Roland TB-03 Bass Line Boutique Synthesizer
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2022 08:56

Аеродром / Скопје

Prodavam Roland TB-03 Bass Line Boutique Synthesizer.
Uredot e vo besprekorna sosotjba.
Prvite pet sliki se od internet za demonstaracija,
poslednata e od samiot ured.
Za poveke informacii na sledniot link.
https://www.roland.com/us/products/tb-03/

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070267657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам