1 / 10
Se izdava vila, се издава вила,
1 €
18.04.2022 16:01

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2009

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Еврејска 15

Се издава вила на планина Плачковица
Вилата има:
3 спални соби,
два тоалета,
голем дневен престој кој има вградена скара и фурна на дрва,
исто така има и голема дворна површина.

За повеке информации на :
078 281 141- Рајне
Или вибер 072 231 919 - Давор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Davor
Потврден огласувач
072 231 919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам