1 / 6
Dynacord xa 2
3.800 €
05.01.2023 19:58

Аеродром / Скопје

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx12 so eighteen sound komponenti. Sistemot e mnogu malce koristen. Komponenti te se site novi. 3800 evra komplet.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
077834530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам