1 / 8
NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor
95.000 €
11.04.2022 10:36

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Struga blizu Niko Nestor

85m2 - me nxemje, e mobiluar, xhakuzi+ tush..

+41792335901 Viber

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kujtim
Потврден огласувач
070789186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам