1 / 5
Frizider Beko
150 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 09:57

Карпош / Скопје

Фрижидерот е во функционална состојба.
Никогаш не бил сервисиран, немал никаков проблем, го продавам бидејќи реновирам стан и ми треба помал фрижидер.

Type: refrigerator with freezer;
Location: detached;
Location freezer: top;
Color: white;
Management: Electromechanical;
Number of compressors: 1;
Number of chambers: 2;
Number of doors: 2;
Dimensions (WxDxH): 70x66x191 cm;
Cold

Defrost the freezer: manual;
Defrosting of the refrigerating chamber: drip system;
The minimum temperature in the freezer: 18 degrees C;
Additional possibilities: super-frost;

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Дарко Арсовски
Потврден огласувач
070367113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам