1 / 1
Cube Attention MTB nov nevozen
60.000 МКД
03.11.2022 19:37

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Cube Attention 29er nov nevozen. MTB Full Deore, Rockshock judy vozdusna viluska. Mozna zamena za road bike carbon so diskovi velicina l ili 55

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

T
Потврден огласувач
071387131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам