1 / 1
СЕ ПРОДАВА НИВА, ПОВОЛНА ЗА ФОТОВОЛТАЖНА ЦЕНТРАЛА
1 €
Цената не е фиксна
25.04.2022 13:00

Битола / Битола

Квадратура:

270000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 071 533 938
ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР
НИВАТА СЕ НАОЃА ВО ГНЕОТИНО

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
38976699421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам