1 / 4
Drveni vrati cisto drvo
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 22:04

Струга / Струга

Edna 70 ka ima kasa 17 ka za vnatre visina 240 so se staklo nad vrata.vratata ima brava fukcionalna so kluc.edna 80 ka na 200.kasa 20 ka so se brava i kluc
Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава / Можна е замена од:

Petre
Потврден огласувач
070834381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам