1 / 1
Detski velosiped 12" Детски велосипед
1.900 МКД
01.07.2022 16:58

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

12 "

Продавам детски велосипед користен, но зачуван и во исправна состојба.
Големината е за деца од 2 до 6 години.
Може да се испрати по карго

Барајте ме на 078386898

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070693442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам