1 / 2
Chicco детска количка и Чико наочари гратис
3.600 МКД
19.03.2023 14:21

Битола / Битола

КОЛИЧКА MULTIWAY CHICCO + CHICCO наочари гратис

Продавам малку користена чико количка со елипсовидна алуминиумска рамка, со амортизација и широки тркала, Chicco Multiway е стилска, современа количка која нуди одлично маневрирање дури и на нерамен терен.
Наслонот на седиштето се подесува (со целосно легнување за новороденчињата) и има обложена пречка. Ергономските рачки се обложени со пена за полесно туркање.
Multiway доаѓа во комплет со голема шопинг корпа, перниче, прекривка за дожд, прекривка за нозе и екстра голема тенда за заштита од сонцето со УВ50 заштита. На тендата се наоѓа и прозорче за гледање на бебето и дел кој што може да се одстрани за дополнителна вентилација за време на летните месеци.

Забелешка
Потпирачот за нозе е малку скинат, имам купено нов дел. Треба само да се замени.

Може да се испрати по карго.

Барајте ме на 078386898

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070693442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам