1 / 3
Апарат за филтер кафе Bosch
1.000 МКД
Цената не е фиксна
28.06.2022 18:20

Кисела Вода / Скопје

Продавам зачуван апарат за филтер кафе марка Bosch. Апаратот е во оригиналното пакување заедно со упатството за употреба. Користен е десетина пати.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070772645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам