Prodavam Niva (Mrzenci)
1 €
17.11.2022 19:11

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

KP- 1006

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Доне
Потврден огласувач
078 843 711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам