1 / 6
Huawei Y5 2019 Extra Sochuvan
3.500 МКД
3.800 МКД
19.05.2022 14:12

Кратово

Марка:

Huawei

Модел:

Y5 2019

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Huawei Y5 2019
16GB / 2GB Ram
Extra Sochuvan
Kompletno ispraven
Raboti na site karticki
Sledi so polnach i maska 🔌
Cena: 3500den - Bez Zameni !
Tel. 075/571-399

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

-
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам