1 / 12
VV TOURAN 1.9TDI 105KS 2007GOD
5.500 €
17.05.2022 10:55

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🆕️VW TOURAN 1.9TDI 105KS🆕️
🔴🔴🔴 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣G🔴🔴🔴
🔥🔥🔥 CENA 5500E🔥🔥🔥
☎️☎️☎️ 077882458☎️☎️☎️
❄🧊CLIMATRONIK🧊❄
🔴BORD GOLEM
🔴ABS
🔴ESP
🔴TEMPOMAT
🔴GREACI NA SEDISTA
REG DO 09.2022
SERVISIRAN

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам