1 / 6
Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje
35 €
14.05.2022 22:36

Куманово / Куманово

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S1293466, proizvedena 1907 godina. Masinata vrti, mozebi i sie.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам