1 / 1
ZOOM G5 procesor, BOSS OS2
15.000 МКД
29.09.2022 23:56

Куманово / Куманово

Zacuvani, ispravni do posledno kopce
Procesorot e sreden so boi za ziva svirka, nema sto nema u nego, moze i da se koristi kako zvucna karta, ima usb izlez..

Zoom G5 - 15.000
Boss OS2 - prodadena

078 408 215
078 408 215
078 408 215
078 408 215
078 408 215
078 408 215

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
078408215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам