1 / 9
Mercedes w211 e320 бензин, од прв газда. Како нов!
8.500 €
Цената е фиксна
23.01.2023 20:53

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

320

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Мерцедес, купен нов од салон во Америка и увезен во Македонија. Мерцедесот е гаражиран цело време. Реална километража 169000км, состојба еднаква на ново возило. Направен е мал сервис. Не е итно. Без замени.
За подетални информации јавете се на
076-66-56-18 Никола

Само за мераклии!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
075210609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам