1 / 6
Se prodava Scania R440
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 19:00

Брвеница / Тетово

Se prodava Scania R440 zaedno so prikolka Krone sdp 27
Cena po dogovor 075458718 Ivica

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
075458718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам