1 / 4
Pijanino
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 08:52

Скопје Центар / Скопје

Pijanino staro germansko na prodazba, vo proces na restavracija. Obnovena mehanika.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078510481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам