1 / 3
Se prodava plac vo Gevgelija, vo blizina na Karaorman
25.000 €
Цената не е фиксна
11.04.2022 16:28

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

539 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e 539 m2, so legaliziran objekt od 50m2.
Ima priklucok za voda, struja ne ( no priklucokot za struja e vo blizina ).

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
070878521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам