1 / 9
Опрема за продавница
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 14:38

Виница / Виница

Половни ефтини и исправни во добра состојба за натамошно користење цена поволна по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава / Можна е замена од:

Венцислав Пецов
Потврден огласувач
070433999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам