1 / 4
Elektricar Електричар
По Договор
27.09.2022 16:31

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

- Изведба на нова и поправка на постоечка
електрична инсталација.
- Обновување и промена на спратни табли,разводни
кутии,утичници,прекинувачи,осветлување.
- Поврзување и монтирање на електрични уреди.
- Работиме со наш или ваш материјал.
- Ние работиме исклучиво со квалитетни
материјали од реномирани производители како
Ети-Словенија, Тфк-Зајачар, Металка Мајур -
Jagodina итн.
- Квалитетно и домаќински

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

jovica
Ѓорче Петров
Потврден огласувач
076/913922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам