1 / 4
BARAM ABS ZA MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR...2001 GOD 120 KW
По Договор
17.06.2022 17:21

Гостивар / Гостивар

BARAM ABS ZA MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR...
2001 GOD 120 KW...
TREBA DA ODGOVARA NA SIFRITE KAKO NA SLIKATA NA ABS...
A I 70 5450 I32
VE MOLAM DA SE JAVITE AKO
IMATE ASOLEN ABS I POVOLNA CENA...

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Arso
Потврден огласувач
076445978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам