1 / 6
Tesla Tablet M8WK Windows
3.000 МКД
24.06.2022 15:55

Аеродром / Скопје

Марка:

Tesla

Големина на екранот:

8" инчи

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot e kako nov nema nikava grebnatina. Doagja so orginalna bluetooth tastatura.

Specifikacii:
Intel Quad 1.8Ghz
1GB Ram
16GB memorija
Predna/Zadna Kamera
Windows 8.1
Doagja so orginalnata kutija.
Cena po dogovor

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
076498788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам