1 / 1
Radijatori (nekoristeni)...
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 23:43

Прилеп / Прилеп

Radijatori 5evra rebro za iformacii....
Tel...075 202 062 ..
Tel...075 202 062..
Tel...075 202 062...
Pozdrav..

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070259141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам