1 / 3
Led lambi (samoleplivi)
100 МКД
Цената е фиксна
11.04.2022 20:26

Аеродром / Скопје

Prodavam led lambi (samoleplivi)
Rabotat na baterii

CENA - 100 denari

Moze i po kargo express

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071861240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам