1 / 4
2GUMI 205/55 R16KI RIKEN M+S
3.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 07:33

Пехчево / Берово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

2GUMI 205/55 R16KI RIKEN M+S. ZDRAVI I PRAVI. PROIZVEDENI 2018 GODINA. CENA 3000DENARI...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

AnDrEj NaJvErOvAtNo
Потврден огласувач
075-761-443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам