1 / 3
Polar Vantage V + Polar H10 сензор
230 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 09:23

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава спортски часовник Polar Vantage V (https://www.polar.com/ae-en/vantage/v) во одлична состојба. Се продава и HR сензор Polar H10 (https://www.polar.com/us-en/products/accessories/h10_heart_rate_sensor) .
Часовникот се продава поединечно (230 €), но и во пар со HR сензор Polar H10 (290 €).
За повеќе информации заѕвонете на бројот подолу.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
072302972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам