1 / 1
TERMOMETAR DIGITALEN TEMPERATURA DO 100 ST. UVO DECA proveri
20 €
25.09.2022 09:52

Куманово / Куманово

PERFEKTNO SOCUVAN
MICROLIFE IR 120
MERI OD 0 DO 100 STEPENI
VO FABRICKO PAKUVANJE
VO PRODAVNICA E 2500 DEN
*** MOJA CENA 20 EVRA

Za site moi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Дигитален термометар

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам