1 / 6
mazda2
3.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 00:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

mazda 2 so atestiran plin ,klima ,...
mozna e zamena 075900440

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075900440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам