1 / 4
citroen xsara picasso
1.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 00:09

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

xsara picasso so klima elekronika ,centalno ima sitni karoseriski zabeleski moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

aleksandar
Потврден огласувач
075900440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам