1 / 4
Violoncelo 4/4
400 €
14.05.2022 13:43

Делчево / Делчево

Се продава ново зачувано виолончело 4/4 купено во Австрија. Комплет со гудало и торба.

violoncelo cello violoncello виолончело

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
078279247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам