Дуќан во центар на Штип 102м2
1 €
12.04.2022 03:55

Штип / Штип

Квадратура:

102 m²

Греење:

Струја

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар на Штип
Ул.Ванчо Прќе / згр. Кубус - приземје.
𝟏𝟎𝟐𝐦𝟐 на две нивоа ➡️ 70m2 | ↘️ 32m2

▪️комплетно реновиран и опремен со: клима / аларм / видео надзор / тоалет / 3 влеза / голем излог и простор за реклама. Достапен, веднаш.
▪️одлична локација за многу дејности..
Инфо на 📲 070/210 219

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

MeDITeRAN - TravelSeviceS
info@mediteran.mk
Потврден огласувач
070210219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам