1 / 10
Keskin KT5 Felni 16ki Bandasi
650 €
Цената е фиксна
03.08.2022 15:31

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

9J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 8 дупки

Cena Fiksna Bezz Nikakov Dogovor !!!
-Felni Keskin KT5 16ki / So 8 Dupki Doneseni Od Swiss 🇨🇭Glanc Kao Novi Novi...dojdi vidi i sam uveri se.
- Prednite 7.5 j / i Org.Alki
- Zadnite 9j / i Org.Alki

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Javi Se
Потврден огласувач
076707555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам