1 / 2
Spaneri Zategaci Kais za Zategnuvanje
300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 12:27

Скопје Центар / Скопје

Prodavam spaneri kaisi za zategnuvanje, zdravi 300 den komad.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
077622306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам