1 / 5
Harman Kardon avr 7500
520 €
Цената е фиксна
31.01.2023 18:00

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

-Harman Kardon avr7500
-Trafo/Amplifier/8 oma/
-Tezok 25kg
- Retko Koristen nekoe vreme vo Swiss 🇨🇭🇨🇭🇨🇭Kako Nov !!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Gostivar Centar
Потврден огласувач
076707555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам