1 / 2
Med vo sod
800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 08:25

Радовиш / Радовиш

Se prodava cist planinski med vo sod od pceli pronajdeni vo prirodata

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
071204179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам