1 / 10
Kawasaki ER6n 2006g, 32.000km
3.300 €
18.05.2022 09:56

Кичево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Туринг

Година:

2006

Модел:

ER6n

Километри:

30000

motorot e sega,registriran, servisiran , solidni gumi, lanec i zvezdi . spremen za sezona bez denar vlog! Moze i zamena.
Kontakt br. 077604111

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
070223224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам