1 / 12
racno boeni carsavi(prekrivki) za masi
800 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 11:18

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

dobieni od sangaj kako mustri za prodazba vo makedonija

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам