1 / 10
Bater. Brusalica 12v PARKSIDE
4.500 МКД
20.04.2022 12:05

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 12v-2Ah nameneta za precizna rabota i obrabotka na polesni materijali so prikaz za napolnetost na baterijata. Golemina na kamen do 76mm.
Vo kufer so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

VASKO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам