1 / 3
Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip
1.300 €
Денес 09:22

Штип / Штип

Квадратура:

32 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Шифра:PP1092
Се продава деловен простор на одлична локација во центар на Штип.Лоциран е на улица.Ванчо Прќе позади Трговскиот Центар на 2ри кат и е со вкупна квадратура од 32m².Внатрешноста е поделена на два дела и одделен тоалет.Деловниот простор е погоден за повеќе намени како сендвичара, адвокатска канцеларија, книговодство, салон за убавина итн.
Вкупната цена за продажба на деловниот простор изнесува 1300 eвра по m² плус 18% ДДВ.

тел.за контакт:074230500
email:tvojdom20@gmail.com
www.tvojdom.mk

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам