1 / 2
Екран за Huawei P30 Lite / Nova 4e
2.000 МКД
Цената не е фиксна
2.050 МКД
03.10.2022 14:38

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Copy (COG version flex): 2000 мкд
Full Original: 2300 мкд

- Екраните се со одличен квалитет, поточно се најдобрата копија (COG), а имаме и комплетно оригинален Huawei Service Pack.
* Цената се однесува за само комплет ЕКРАН БЕЗ РАМКА, за монтажа плус 600 ден.

* Бесплатна испорака за нарачки над 2000 ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам