1 / 2
VILDKORN Перница/висока/ИКЕА
980 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.04.2022 12:45

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: 65% полиестер (100% рециклирана подлога.), 35% памук
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 50 см
> Ширина: 60 ​​см
> Пополнување, тежина: 550 гр
> Вкупна тежина: 615 гр


Код на производ:
904.605.68

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам