1 / 8
Изработка на гипс картон и молерски услуги!
3 €
07.08.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

□Секаков вид изведба на гипс картон:
▪︎Спуштени плафони
▪︎Преградни гипсани ѕидови
▪︎Oпшивка на прозори
▪︎Украсни плафони/ѕидови

○Глетовање на гипс картон
○Глетовање на готов малтер ○Стругање со жирафа
○Mестење на лајсни
○Опшивка на прозори и врати
○Местење внатрешна изолација
○Китирање и шмирглање
○Фарбање кречење
○Влечење на лепак и мрежа
○Изработка на абриб

    ●Услугите вклучуваат●
°Заштита на просторот во кој ќе се работи
°Припрема на површината за работење
°Чистење на просторот

》》》Работиме со наш или со ваш материјал по договор.

☆☆☆ Вртете на дадениов телефонски број!                 ⬇️⬇️⬇️
    📲      》    078364705 Стефан

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

SS Inzenering 2000
Потврден огласувач
078364705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам