1 / 2
DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR
1.200 МКД
Денес 09:21

Куманово / Куманово

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATORI,KOMORI,PROSTORII ZA ODGLEDUVANJE PECURKI I DRUGI KULTURI KADE E BITNA VLAZNOSTA,I ZA RAZNI DRUGIU NAMENI. IMAM I POTOPNI ILI VODENI GREACI KOMPLET ZA MONTAZA OD 150W-200W.
SPECIFIKACII :
Moisture range:00%~99%RH
Humidity control precision:0.1% RH
Measuring Accuracy: +/- 2%RH
Load Power: 220V - MAX -1500w
MAX Output: 10A
output type:Direct output
Size:60*45*31mm.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам