1 / 4
Detska komoda i skaf-svetlo rozeva boja
2.000 МКД
12.04.2022 13:46

Аеродром / Скопје

Se prodavaat posedno ili komplet koritsteni no vo super sostojba:
Skafot cini-2000 den
Komodata-2000 den
Biro-2500 den (Biroto e dvonamensko, moze da se izmontira i kako bebesko krevetce) kako takvo e kupeno vo City Mall dukjan Baby Blue)

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
076200353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам